Preskočiť na hlavný obsah

Catrice - Longlasting Brow Definer

   Prokrastinovať počas akademického sa dá rôzne. Ja praktikujem sledovanie seriálov (odporúčam seriál Weeds a 13 reasons why) a keď ma už fakt bolia oči z monitora, učím sa po rusky. Veď všetko je lepšie ako 336 strán zemepisu alebo téma English as a world language...
   Dnešná prokrastinácia sa premenila na písanie článku o dlhotrvácnej fixke na obočie od Catrice.Nie že by som mala dosť dorábania obočia štetcom, ale povedala som si, že zmena je život a skúsim niečo nové. Takto sa ku mne dostala dlhotrvácna fixka značky Catrice v odtieni Browdly Presents (040). Musím uznať, že fixka mi vyhovuje viac ako práškové tiene, pretože vydrží omnoho dlhšie a nezmazáva sa. Keďže mám ryšavé vlasy, odtieň mi skutočne vyhovuje - nie je ani príliš svetlý, ani príliš tmavý. Hoci ma fixka v sebe iba 1 ml farby, vydrží naozaj dlho. Ja ju používam už takmer dva mesiace a akosi z nej neubúda. 
Taktiež si myslím, že aplikácia je omnoho jednoduchšia ako so štetcom. Vďaka tenkému zakončeniu je vhodná pre všetky typy obočia a k tomu vyzerá obočie prirodzene. Na dokreslenie obočia nie je potrebné veľké množstvo, no ak chcete dosiahnúť o niečo tmavší odtieň, je potrebné pritlačiť.


Pigmentácia fixky je silná a farba sa na pokožke udrží počas celého dňa, aj ak robíte pohybovo náročnú aktivitu. Ak sa vám zdá, že farba vo fixke dochádza, stačí ňou trochu zatriasť a je späť.
  
Cena fixky na obočie je 4,40 € a podľa môjho názoru sa táto malá investícia určite oplatí. :)

Ako si obočie upravujete vy? :)

P.S. Stále sa môžete zapojiť do Giveaway, ktorá prebieha na INSTAGRAME.

Karin.
Komentáre

  1. Fixku na obočí jsem ještě neměla, momentálně používám tužku od Revlonu, která je v podobném odstínu a taky vydrží po celý den. :-)
    welcometomyworld

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Táto fixka vyzerá úžasne, no ja momentálne obľubujem špirálu na obočie. :)

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

Ďakujem Vám za Vaše komentáre!

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Milva alebo ako sa dopracovať k dlhým vlasom

Hovorí sa, že vlasy za mesiac vyrastú jeden centimeter. Nám, ženám sa to samozrejme nepáči, pretože sme niekedy až príliš nedočkavé. No keď Vám poviem, že dnes tu prezradím tajné produkty, ktoré dodávajú vlasom živiny pre rýchlejší rast, zaujme Vás to? Myslím, že áno.
   Produkty, o ktorých je tento článok používam mesiac. Vlasy, ktoré mi rástli pomaly mi za ten mesiac narástli takmer o 4 centimetre! Nemožné? Nič nie je nemožné. ;)


Chudnutie s čajom - Matcha Tea

Ahojte, dámy! Dnešný článok píšem plná radosti, pretože bude o niečom, čo mi prinieslo výsledky.
V televízií behajú rôzne reklamy na produkty na chudnutie. Myslíte si však, že keď za produkt vyhodíte len tak 50€, schudnete? Ja si to nemyslím.
   Mala som možnosť testovať zelený čaj Matcha Tea, ktorý nestojí 50€ a k Vašej vysnívanej váhe Vás prinesie.Curaprox Black is white - recenzia

Založiť popularitu na základe čiernej zubnej pasty je frajerina. Ak v telke ide reklama na zubnú pastu, ktorá stojí viac ako 6€, dlho uvažujeme, či si ju kúpime. Veď predsa to je veľa peňazí....
   Mne pred viac ako mesiacom preplo a po veľmi dlhom rozhodovaní som kúpila zubnú pastu Curaprox Black is White, ku ktorej som dostala aj zubnú kefku. Spokojne môžem prehlásiť, že pastu som minula a tým pádom môžem napísať recenziu, ktorá vám snáď pomôže! :)