Preskočiť na hlavný obsah

Spolupráca

   Máte záujem o testovanie vášho produktu alebo by ste chceli spolupracovať s mojim blogom? Vzhľadom na to, že blog Made in Slovakia čítajú dievčatá a ženy vo veku od 16 rokov, môže byť propagácia vášho výrobku výhodná. Články píšem úprimne a o produktoch píšem to, čo si myslím. Ak mi niečo nevyhovuje, dám to do článku tiež.
   Ďalšie informácie a štatistiky blogu vám poskytnem na e-mailovej adrese kika.yeaah@gmail.com

                                                     Spolupracujem s:Komentáre

Obľúbené príspevky z tohto blogu

Milva alebo ako sa dopracovať k dlhým vlasom

Hovorí sa, že vlasy za mesiac vyrastú jeden centimeter. Nám, ženám sa to samozrejme nepáči, pretože sme niekedy až príliš nedočkavé. No keď Vám poviem, že dnes tu prezradím tajné produkty, ktoré dodávajú vlasom živiny pre rýchlejší rast, zaujme Vás to? Myslím, že áno.
   Produkty, o ktorých je tento článok používam mesiac. Vlasy, ktoré mi rástli pomaly mi za ten mesiac narástli takmer o 4 centimetre! Nemožné? Nič nie je nemožné. ;)


Chudnutie s čajom - Matcha Tea

Ahojte, dámy! Dnešný článok píšem plná radosti, pretože bude o niečom, čo mi prinieslo výsledky.
V televízií behajú rôzne reklamy na produkty na chudnutie. Myslíte si však, že keď za produkt vyhodíte len tak 50€, schudnete? Ja si to nemyslím.
   Mala som možnosť testovať zelený čaj Matcha Tea, ktorý nestojí 50€ a k Vašej vysnívanej váhe Vás prinesie.Ziaja krém na ruky s kozím mliekom - recenzia

Krémy na ruky sa mi v poslednej dobe doma hromadia. S niektorými som spokojná, iné by som radšej vyhodila do koša. Vďaka spolupráci s firmou Ziaja sa mi doma objavil aj populárny krém na ruky s kozím mliekom. Dnešná recenzia bude ale trochu iná, pretože krém som dala vyskúšať aj iným ľuďom, ktorý mi prezradili svoj názor.
   Názory dievčat, ktoré nevedeli, že o kréme budem písať a môj názor nájdete nižšie. :)